wtorek, 18 sierpnia 2015

Artykuł z "tygodnika krapkowickiego"

Ten artykuł napisał wieloletni myśliwy-wart przeczytania.....

6 komentarzy:

 1. Boa tarde, não consigo ler o artigo que apresenta, mas sei que sou contra as caçadas, entendo que os caçadores são assassinos, o matar dá-lhes felicidade, são uns traumatizados com falta de afirmação da vida.
  AG

  OdpowiedzUsuń
 2. "...olejem napędowym czyli hukinolem." - na nęciska. Hukinol służy do odstraszania dzików z upraw, a obok oleju napędowego to on nawet nie stał. Nęciska same w sobie nie powodują kłusownictwa - kłusownictwem jest brak wpisu o pozyskaniu zwierzyny. Nie ma takiego czegoś jak "dozwolone ilości" karmy na nęciskach. Warchlaki odstrzelonej lochy są z reguły adoptowane przez inne lochy (często spokrewnione).

  Moim zdaniem sprawa ma drugie dno. Chce zapewne zemścić się na lokalnym kole za jakąś sytuację (zapewne związaną z nęciskami), bo po prostu nie wierzę, że doświadczony myśliwy wypisywał takie rzeczy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie koniecznie drugie dno bo na ten artykuł nie było odpowiedzi czyli tak jest.bo jak ja napisałam o wędkarzach i łabędziach to 3 artykuły były i jeszcze sądem mnie straszyli.....napisał prawdę,może gdzie indziej jest inaczej ale gadam już z kolejnym byłym myśliwym,który miał dość tego co się dzieje w kołach.

   Usuń
 3. To smutne... ciekawe, jaka jest prawda...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy wpis. Pozdrawiam i zapraszam do siebie! :)

  OdpowiedzUsuń