czwartek, 18 września 2014

Rykowisko i takie tam:)

Dzisiaj z siostrą wybraliśmy się na rykowisko-jak to zawsze bywa 2 cykory bojące się ciemnego lasu odwlekaliśmy czas w którym się zjawimy w lesie czyli dopiero koło 6.Oczywiście nie trafiłam w miejsce gdzie byłam z kolegą ale i to okazało sie strzałem w dziesiątkę.Zaraz po wyjściu z auta usłyszeliśmy donośny ryk jelenia(niesamowite przeżycie).Poszliśmy drogą i zatrzymaliśmy się koło młodnika gdzie dobiegał ryk byków.Najpierw pokazał się jeleń.
Potem ja poszłam w ścieżkę która biegła w bok i skąd dochodził donosny ryk jelenia.Niestety był w gęstwinie i tylko mogłam słuchać jego porykiwań:)Za to Marzenie wyszły łanie na drogę(foto kompaktem)
Potem to tylko kruki latały-oczywiście myśliwi też byli:)
Kilka widoczków mglistych:
nawet nie wiedzieliśmy kiedy nastała 8-czas tak szybko płynał.... Na koniec udało mi się już wyłuskać całą zebraną kukurydze i teraz schnie na podwórku a wczoraj była moja chrzesnica i oczywiście dziadek(mój tata) posadził ją w kukurydzy-radości co nie miara,kukurydza fruwała po całym podjezdzie a ciocia miała co sprzatać:)

9 komentarzy:

 1. :)))) Urocze z tą kukurydzą :)))) Przepiękne fotki... natchnęłaś mnie aby znów wybrać się do lasu... pięknie piszesz o przyrodzie :))) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała przygoda i wymagała odwagi :) Mała uroczo wygląda :)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzieki-napstrykałam Nadi sporo fotek w tej kukurydzy a jeszcze była zabawa w ziemniakach:)

   Usuń
 3. Mała w kukurydzy - bezcenne :) Trochę bym się bała łazić tak o świcie po lesie, na co myśliwi teraz polują?
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mysliwi polują na jelenie,dziki i pewnie jeszcze jakieś mniejsze ssaki.Szkoda,że wybierają czas rykowiska i piekne byki strzelają:(Ja też trochę się bałam tym bardziej,że nie znam wogóle tego lasu gdzie co jest.

   Usuń
 4. Wonderfull fotos
  Greeting from Belgium.

  * http://retriever-louisettesblogs.blogspot.com/2014/09/costumes-de-legendes-20-ans-de-creation.html
  Honors costumes Opera with the textiles museum of Lyon

  * http://louisette.eklablog.com/-p842116
  Mons in Belgium My city

  OdpowiedzUsuń