czwartek, 4 grudnia 2014

Białe szaleństwo:)

Nie nie będzie o śniegu bo go nie ma,tylko o łabędziach.Na dzisiaj zamarzyłam sobie by świeciło słoneczko i tak się tez stało.Więc wybraliśmy się z siostrą na stawy w Malinie,trochę auto przegoniliśmy,żeby naładować aku bo ostatnio padło(auto ostatnio odmawia posłuszeństwa).I jak zwykle poleciała seria fotek łabędzi a było ich aż 110!. Pojawiły się młode ptaki i trzymały się z daleka ale jak zaczęły się potem wszystkie wygłupiać-kąpać to niezły mieliśmy ubaw obserwując je.
z ciekaszych ptaków które widzieliśmy to krogulec-samiec,pustułka,krakwa,bielaczek-2 samice,łyski,czernice,głowienki,kormorany,trznadle,sójka,mazurki. samice bielaczka

8 komentarzy:

 1. I znowu piękne zdjęcia łabędzi :) Wyglądają tak majestatycznie. Ten na przedostatnim zdjęciu z rozłożonymi skrzydłami jest niczym łabędzi król ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo tych łabędzi, ale fajnie, to taki majestatyczne ptaki. A śnieg już chyba niedługo powinien zawitać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w dzieciństwie zawsze białym szaleństwem określałem podawany na stołówkach biały serek... Ale tak też może być... ;-). Jak byliśmy w Delcie Dunaju to gdy nadlatywały łabędzie w kolejnych licznych stadach mówiliśmy, że desant leci... ;-), pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na szczęście nie jadałam na stołówkach bo miałam blisko do domu(przeskoczyć przez płot)ale widywałam te dania:).Jak takie stado leci to robi wrażenie:)pozdrawiam

   Usuń
 4. Piękne zdjęcia i wspaniały blog!
  Zapraszam do siebie- htpptasia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Przypomina mi taniec łabędzi. Co za piękne zdjęcia tych łabędzi i na pewno jak rozwinąć skrzydła piękne! Moje gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you very much I like to photograph them, are beautiful and nice they look in the pictures.

   Usuń